Výsledky školského kola SOČ 2019:
 
1 - Problematika voľného času
1, miesto ĎURIKOVIČ Súťažný dron
2, miesto MIŽÁK Dávid Auto na DO
 
2 - Matematika, fyzika
 
3 - Chémia, potravinárstvo
1, miesto VOLDÁN Dávkovač kvapalín
 
4 - Biológia
5 - Geovedy (geografia , geológia, geodézia)
6 - Zdravotníctvo
7 - Pôdohospodárstvo a životné prostredie
1,miesto LUKÁČ Michal Dávkovač pre psov
 
8 - Hoteliérstvo a cestovný ruch
9 - Strojárstvo, hutníctvo, doprava
10 - Stavebníctvo a interiérový dizajn
11 - Informatika
1,miesto CSENKEY 3D tlačiareň
2,miesto KODERA E shop
 
12 - Elektronika, elektrotechnika a telekomunikácie
1.miesto HALENÁR CO2 zváračka
2.miesto HVOŽĎARA Elektronické zvony
 
13 - História, politológia, filozofia, právne vedy
14 - Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie
1,miesto IVANOVIČ Tester sietí.
 
15 - Ekonomika a riadenie
16 - Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba
17 - Pedagogika, psychológia, sociológia

1 - Problematika voľného času

1, miesto  ĎURIKOVIČ  Súťažný dron

2, miesto MIŽÁK Auto na DO

2 - Matematika, fyzika

3 - Chémia, potravinárstvo

1, miesto VOLDÁN Dávkovač kvapalín

4 - Biológia

5 - Geovedy (geografia , geológia, geodézia)

6 - Zdravotníctvo

7 - Pôdohospodárstvo a životné prostredie

1,miesto LUKÁČ Michal Dávkovač pre psov

8 - Hoteliérstvo a cestovný ruch

9 - Strojárstvo, hutníctvo, doprava

10 - Stavebníctvo a interiérový dizajn

11 - Informatika

1,miesto CSENKEY 3D tlačiareň

2,miesto KODERA E shop

12 - Elektronika, elektrotechnika a telekomunikácie

1.miesto HALENÁR  CO2 zváračka

2.miesto HVOŽĎARA Elektronické zvony

13 - História, politológia, filozofia, právne vedy

14 - Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie

1,miesto IVANOVIČ Tester sietí.

15 - Ekonomika a riadenie

16 - Teória kultúry, umenie, umelecká, odevná tvorba

17 - Pedagogika, psychológia, sociológia

 

Výsledky ŠK SOČ v komisii elektronika 26.2.2018

Súťažný odbor :

         Problematika voľného času

  1. Minárik Matej            4.C      Elektromobil
  2. Krištofík Ján              4.A      Bluetooth pre aux
  3. Gach Marco               4.C      Lis na brikety

 

         Elektrotechnika, hardware, mechatronika

  1. Sejč Michal                3.A      Mikropočítač
  2. Hanajík Juraj              4.C      Elektrónkový zosilňovač 30 W
  3. Balucha Adrián          4.C      Elektrónkový zosilňovač 15 W

 

         Tvorba učebných pomôcok, didaktické technológie

  1. Udvardi Oliver           4.D      Panel pre výuku zabezpečovacej techniky
  2. Kakaš Richard           4.C      Solárny panel s náhradným zdrojom
  3. Ivan Samuel               4.C      Peltierov článok

 

 

Účastníci krajského kola SOČ 2017 

 

1. Domáca štatistická meteostanica Martin Eršek    
2. Prostredie do hry Radovan Bittner    
3. Regulovateľný laboratórny zdroj Adrian Balucha 3.miesto v kategórii elektronika a hardware
 
 
4. Periférne prípravky k vývojovej doske RyKo Ján Krištofík    
5. 3W elektrónkový zosilňovač s PCL86 Juraj Hanajík 2.miesto v kategórii elektronika a hardware  
6. 3D animácia Tomáš Hrubý    
7. 8 bitový procesor Michal Sejč    
8. Dozas Matúš Pazdernatý    

 

 

 

Úspešní riešitelia v krajskom kole SOČ 2016

 

Umiestnenia v súťažných odboroch :

            11. Informatika :

2.    miesto – postup do CK           Sekan           Marek           4.C          Vývoj robotického autíčka

 

12. Elektronika a hardwer :

1.    miesto – postup do CK          Eršek           Martin           3.A          Inteligentný budík s mikrokontrolérom Atmega329

4.    miesto                                     Sejč           Michal           1.A          2 kanálový regulovateľný laboratórny zdroj

-------------------------------------------------------------

Výsledková listina školského kola SOČ 2016

v komisii „Elektronika“.

Poradie podľa jednotlivých odborov :

01 Problematika voľného  času :

 1.miesto : Cina Richard 2.D - Elektronická výroba videí, elektronická úprava hudby, písanie vedeckej fantastiky – práca postupuje na krajské kolo SOČ.

12 Elektrotechnika a hardware :

 1.miesto : Eršek Martin 3.A - Elektronický budík – práca postupuje na krajské kolo SOČ

2.miesto : Podmanický Marek 4.A – Zosilňovač 2x100W – práca postupuje na krajské kolo SOČ.

3.miesto : Sejč Michal 1.A – Dvojkanálový stabilizovaný zdroj

13 História, filozofia, právne vedy :

1.miesto : Kelo Jakub Dušan – História električiek v Ba – práca postupuje na krajské kolo SOČ.

V Bratislave 1.3.2016

o o o

SOČ 2015

Naši úspešní na krajskom kole :

       v odbore : 

            Informatika :                                

                     1.miesto : Jakub Greguš-Kohút

                                    Riadenie a monitorovanie križovatky pomocou PLC a vizualizácie

 

             Elektrotechnika a hardware :   

                      3.miesto : Peter Botta

                                    Regulovateľný zdroj s multimetrom

 

             Problematika voľného času :

                      Ocenenie mimo poradia : Samuel Fano

                                     RC autíčko

 

 

Na krajské kolo SOČ, ktoré sa uskutočnilo 31.3. a 1.4 2015 na SPŠE K. Adlera postúpili tieto práce : 

 

 

Školská prehliadka SOČ sa ukončnila 24. februára 2015.  

 

Zoznam prihlásených na školské kolo : 

 

Konečné výsledky šk. rok 2014 v jednotlivých kategóriach :

 

01 Problematika volného času

        1, Dospiva Marek , 3.B – Ako správne fotografovať so zrkadlovkou

 

05 Životné prostredie, geografia

        1, Bartek Miroslav 4.C – Elektroinštalácia s náhradným zdrojom

 

09 Strojárstvo, hutníctvo, doprava

        1, Tarek Martin 3.A - Generátor vodíka pre automobil

        2, Kelo Jakub 1.B - Rušne radu 162 a 163

 

11 Informatika

        1, Volný Tomáš 4.C – Intranet

        2, Pikula Zdenko 4.B – ISO Mounter

        3, Krajčovič Juraj 4.D - Robot

 

12 Elektrotechnika a hardware

        1, Zibrin Jozef 3.C – Elektrónkový zosilnovač

        2, Gajdoš Tomáš 4.A – Detektor kovov

        3, Mifkovič Mario 4.B - Zdroj

 

Zoznam žiakov postupujúcich do prezentačného kola dňa 4.3.2014

Bartek    Miroslav         4.C            ELZ    El.inštalácia domu             
Botta    Peter              3.B            Kompaktny zdroj              
Gajdoš    Tomáš          4.A            ELZ    Detektor kovov
Gyurosi    Norbert        4.D            ELZ    Zosilňovač 2x20W
Kelo    Jakub               1.B            Rušne radu 162 a 163
Klimeš    Patrik           4.A            TEL    Autonabíjačka
Košický    Patrik         4.C             ELZ    Zosilňovač
Kuhn    Filip                4.B             ELZ    Zosilňovač
Lengyel    Gabriel        4.D             ELZ   Zosilňovač 2x20W
Mifkovič    Mário          4.B             TEL    Stabilizovaný zdroj 1-30V/3A
Pavúček    Martin        4.B             ELZ    Inteligentný snímač otáčok lodnej skrutky
Piruš    Michal            4.A             ELZ    Prístupové systémy
Tarek   Martin              3.A             Vodíkový generátor pre automobil
Zibrin    Jozef              3.C             Elektrónkový zosilňovač

Novinky

_

Pridané výsledky školského kola SOČ 2019.
Celý článok

_

Pridané zoznamy na SOČ školské kolo
Celý článok

_

Pridaný odkaz do kategórie "Iné" na SPSEZochova.sk - stránka je len v testovacej prevádzke
Celý článok

_

Prihláste sa na školské kolo SOČ 2019.
Celý článok

_

Pridaná podstránka pre uverejnenie návodov a pomocných materiálov.
Celý článok

_

Výsledky krajského kola súťaže ZENIT v elektronike.
Celý článok

_

Môžete si vybaviť prax v roku 2019! Všetky informácie najdete tu.
Celý článok

_

Skúšky ETS úspešne ukončili ... zoznam najdete tu. 
Celý článok