Výskedky súťaže TSME dňa 26.9.2017 :

poradie meno max 15 20 15 10 60 13 00
    trieda test funk čist est spolu čas
1 Ninčák, Michal 1B 9 20 15 10 54 10 25
2 Baranovič, Martin 1A 11 20 14 9 54 10 25
3 Tvrdý, Marek 1A 10 20 14 8 52 11 30
4 Sýkora, Miroslav 1C 7 20 14 10 51 10 25
5 Šabo, Jakub 1C 6 20 14 9 49 10 20
6 Stecker, Ján 1B 9 20 12 7 48 10 50
7 Suroviak, Ondrej 1C 7 20 12 8 47 10 35
8 Péterfi, Erik 1C 7 20 10 8 45 10 45
9 Németh, Kristián 1B 8 20 8 8 44 10 50
10 Partl, Adam 1A 11 15 12 6 44 12 05
11 Janočko, Dávid 1C 6 15 13 8 42 12 00
12 Borš, Matej 1B 8 10 12 6 36 12 10
13 Vlček, Adam 1A 9 18 5 2 34 12 40
14 Danihel, Marian 1C 6 0 15 10 31 12 35
15 Holek, Peter 1C 6 0 12 8 26 12 40
16 Polakovič, Denis 1B 7 0 8 7 22 12 40
17 Radič, Atila 1B 7 5 3 2 17 12 35
 

V dňoch 11 a 12.9.2017 sa uskutočnili triedne kolá v súťaži TSME

 
Zoznam postupujúcich do školského kola (26.09.2017 v utorok) :
 
 
1 Baranovič, Martin 1A
2 Borš, Matej 1B
3 Danihel, Marian 1C
4 Holek, Peter 1C
5 Janočko, Dávid 1C
6 Németh, Kristián 1B
7 Ninčák, Michal 1B
8 Partl, Adam 1A
9 Péterfi, Erik 1C
10 Polakovič, Denis 1B
11 Radič, Atila 1B
12 Stecker, Ján 1B
13 Suroviak, Ondrej 1C
14 Sýkora, Miroslav 1C
15 Šabo, Jakub 1C
16 Tvrdý, Marek 1A
17 Vlček, Adam 1A

........................................

Výsledky súťaže TSME 04.10.2016.

Prví piati umiestnení postupujú do celoslovenského kola a šiesty v poradi je ako náhradník. Celoštátne kolo bolo 12. a 13.10.2016 v Trenčíne na výstave ELOSYS.
 
-------------------------------------------------------

V dňoch 19 - 21.09.2016 sa uskutočnili triedne kolá TSME 2016.

Postupujúci do školského kola : 
 
  1. Baďura 1 D
  2. Csetó 1 B
  3. Čiba 1 D
  4. Doležal 1 D
  5. Fischer 1 B
  6. Halenár 1 B 
  7. Hrubý 1 B
  8. Ivanovič 1 B
  9. Kuchta 1 A
  10. Liška 1 D
  11. Lošonský 1 B
  12. Lúč 1 B
  13. Mazúr 1 C
  14. Orlický 1 C
  15. Otiepka 1 A 
  16. Pernecký 1 D
  17. Šusta 1 D
  18. Tomšu 1 D
  19. Zvonár 1 B
  20. Žurek 1 B 
  21. Csetó 1 B
  22. Čiba 1 D
  23. Doležal 1 D
  24. Fischer 1 B
  25. Halenár 1 B 
  26. Hrubý 1 B
  27. Ivanovič 1 B
  28. Kuchta 1 A
  29. Liška 1 D
  30. Lošonský 1 B
  31. Lúč 1 B
  32. Mazúr 1 C
  33. Orlický 1 C
  34. Otiepka 1 A 
  35. Pernecký 1 D
  36. Šusta 1 D
  37. Tomšu 1 D
  38. Zvonár 1 B
  39. Žurek 1 B 

- o - o - o -

Výsledky súťaže TSME 2015 konanej 05.10.2015 na SPŠE

 

Dňa 22.09.2015 sa uskutočnili triedne kolá TSME, výsledky sú tu :

 

-o-o-o-

Súťaž absolventov žiakov základných škôl sa konala na našej škole 10.10.2014 od 8:00 do 12:00. Tu sú výsledky :

 

Štítky

Neboli nájdené žiadne štítky.